Ve firmě jsem začala na juniorní pozici, během roku jsem byla povýšena na specializovanou pozici pro naše VIP zákazníky a následně na post vedoucí. Byla to výzva, protože jsem neměla zkušenosti s vedením a koučováním lidí. Když jsem odcházela na mateřskou dovolenou, obávala jsem se, co se stane po mém návratu. Společnost Zebra mě oslovila s nabídkou práce na částečný úvazek po jednom roce mé rodičovské dovolené a já byla ráda za tuto příležitost a souhlasila jsem. Líbí se mi, když se mohu učit novým věcem, poznávat nové lidi a neustále se rozvíjet a posouvat své hranice.

Alena, Supervisor Customer Support

Vzhledem k mému studiu jsem potřebovala flexibilní pracovní dobu. Do Zebra Technologies jsem nastoupila na oddělení závazků (Accounts Payable) na začátku prvního ročníku magisterského studia. S účetnictvím jsem neměla žádné zkušenosti, ale potřebné znalosti jsem získala díky zaškolení a praxi, kterou mi Zebra umožnila. Pak jsem začala pracovat na plný úvazek, a po třech letech se rozhodla získat nové zkušenosti a byla přijata na pozici asistentky ředitele zákaznického oddělení. Panuje tu přátelské prostředí, ve kterém je radost pracovat.

Monika, Assistant of Director

Práce na částečný úvazek, stáže

Hledáte práci při studiu nebo rodičovské dovolené? Nabízíme placené stáže pro studenty, dočasné a dlouhodobější brigády. Pozice i program stáží jsou zaměřené různě, dle aktuální potřeby společnosti – např. stáže v rámci finančního oddělení, administrativní podpora, podpora zákaznického servisu, podpora zpracování objednávek, technická podpora, nebo projektový management.


Vyhledávání

Aktuálně nenabízíme žádné volné pozice